Úvod » FHL - Fun Hockey League

Dnes zasluzena vyhra nad lidrom Tabulky a uradujucim majstrom FHL!

publikované 11.02.2023

EHC Züri Lions 1:5 SHT Zurich

(1:2, 0:1, 0:2)

Goly: 0:1 vrato(cerva), 0:2 vaclav(remy), 1:3 remy, 1:4 vaclav(ivan), 1:5 remy(vaclav)

Vylecenia: 5/1 na 2min. (cerva) a Züri Lions mali aj nejaky osobny trest...

Divaci: 23

Vysledkovo to vyzera byt, ze to bol jednoduchy zapas, zial opak bol pravdou.

Zacneme pekne po poriadku: Kedze sa nam rano zo zdravotnych dovodov odhlasil Julo. Isli sme do zapasu s 11 hracmi, co nie vzdy vsetkych potesi koli striedaniu.*-)

Treba este upozornit na to, ze sa konecne po dlhom, predlhom case si nas dres obliekla humenska legenda Peto Jurik alias Bojka a do obrany sa postavila ceska stalica Marek Cerveny alebo aj cerva.<:o)

Super na nas vybehol zdatnym tempom a tvrdou hrou na aku sme neni az tak zvyknuty.

Ta tvrda hra ich nakoniec stala vitazstvo. Hned ich prve vylucenie sme dokazali zuzitkovat a ujat sa vedenia v zapase po gole Vrata.(Y)

Druhy nas gol vsietil Vaclav no ale super dokazal nan odpovedat a tak stav po 1.tretine bol 2:1 pre nas.(h5)

V druhej tretine dal diskutabilny gol remy, co chlapci z Züri Lions vycitali aj Rozhodcovi. Po verbalnych utokoch z ich strany sa na trestnej lavici ocitli az 2 ich hraci.^o)

Myslim,ze tu nastal aj zlom zapasu. Chlapci su mlady ale nasa skusenost a pohoda na hokejkach ajozko v branken ich miestami privadzala do rozpakov a tak polovali po nas jak po zajacoch.:-@

Nedali sme sa sa!(H)

V poslednej tretine zapasu sme dokazali vyuzit dalsi presilovku a zvysit golom vaclava na 4:1.

No a poslednu bodku v zapase dal nas kapitan, ked upravil konecny stav zapasu na 5:1 pre nas!!!(h5)

Korculiarsky su na tom chlapci dobre ale to je akurat tak vsetko. Na lade, zial neukazali velke umenie a preto sme aj zasluzene vyhrali.:-$

Zucastnenim patri velka vdaka a vidime sa v nedelu proti Red Wolf.

Bavme sa hokejom.(B)

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

Osobný profil kovi49 | 12.02.2023 0:40
Gratulácia z Košíc